Ласкаво просимо до нашого класу Нідо!

(Для дітей віком від 3 до 15 місяців разом з батьками)

НІДО - це італійське слово, що означає “гніздо”. Це тепле, комфортне і затишне місце для дітей та їх батьків, в якому наші наймолодші учні роблять свої перші кроки у вивченні навколишнього світу. Ми розуміємо, яке велике значення має батьківська координація й підтримка, тому заняття в класі відбуваються за участі мам і тат.
Усі приміщення в нашій школі спроектовані з урахуванням необхідних норм безпеки та передбаченні для навчання дітей усіх вікових груп. Тут все розроблено для того, щоб наші наймолодші учні досягали успіху в найважливіший період розвитку - перший рік свого життя, за допомогою діяльності Монтессорі та естетичного середовища. Досліджуючи Монтессорі середовище, діти розвивають рухові навички, формують логічні та причинно-наслідкові зв’язки. Ми зосереджено створюємо комфортний і безпечний навчальний простір, в якому наші наймолодші учні розвивають свою незалежність.
Закладання фундаментальних основ в формування особистості дитини, відбувається через дослідження нею навколишнього світу. Під час заняття, поки ваш малюк робить нові й такі важливі для нього відкриття, ви дізнаєтесь:
Як спостерігати за розвитком вашої дитини
Як налаштувати домашнє середовище
Як допомогти дитині у такі вирішальні для неї місяці та створити умови, в яких вона буде успішно розвивати свою самостійність, моторику та увагу.
Наші класи “НІДО” оснащені матеріалами для маніпуляцій руками та інструментами для формування навичків практичного життя. Також, на заняттях з немовлятами, ми активно використовуємо співи та гру на музичних інструментах, позитивно впливаючи на психоемоційне формування особистості.

Після закінчення навчально рівня “Нідо”, ви зможете приєднатися до занять «Мама і я» для наших старших діток та їх батьків.
Ми запрошуємо вас разом з дитиною на екскурсію до нашої школи та класної кімнати НІДО.

Приходьте до нас