Ранкові ритуали
Кожного ранку, з усмішкою і теплом, наших наймолодших учнів вітають викладачі та працівники школи. Вони підбадьорюють їх в момент прощання з батьками та готують до нового захоплюючого дня, що чекає попереду.

Перше завдання для нашого малюка - самостійно перевзутись та прибрати речі. Навчаючись знімати взуття та розвішуючи верхній одяг, діти формують власну впевненість та координацію, з кожним днем стаючи все більш незалежними. Викладачі підтримують їх стоячи поруч, щоб в разі необхідності підказати або запропонувати допомогу.

Після ранкової зустрічі учні прямують до класу, щоб приєднатися до друзів та дослідити безліч чудес, що на них чекають. Кожна полиця в середовищі класу ретельно підібрана для дітей з урахуванням їх віку, інтересів, фізичних та соціально-емоційних потреб. Малюки навчаються торкаючись, дивлячись та слухаючи. Гарні матеріали, що розміщені по всьому класу, приваблюють їхню увагу і спонукають до вивчення того, як взяти, відкрити, торкнутися, розібрати, а потім зібрати. Насичене і правильно сформоване Монтессорі середовище навчає малюків так само продуктивно, як і викладачі в класі.

Робочий цикл

Почуття приналежності є вагомою складовою успіху та добробуту учнів. Кожне заняття посилює зв’язок між дітьми та викладачами. Закладаючи основи для навчання, діти опановують матеріали в середовищі працюючи самостійно, співпрацюючи у невеликих групах та об’єднуючись з усім класом. Іноді процес може бути динамічним і вимагати спілкування та руху, а іноді робота вимагає збереження спокою, повної зосередженості та уваги.

Кожна мить знаходження в класі наповнює новими враження. Діти вчаться бути самостійними та тому, як взаємодіяти з іншими. Педагоги обережно керують їх соціальним та академічним досвідом. Вони вибудовують атмосферу довіри, вивчають інтереси та сильні сторони кожної дитини, спрямовуючи їх навчання у потрібному напрямку.
Навчальна програма для малюків розроблена з метою розвитку їх самостійності та надання необхідних інструментів для досягнення успіху. Діти формують свою координацію і зосереджуються на виконанні повсякденних життєвих завдань. Наші учні мають індивідуальні та групові навчальні плани, які коригуються викладачами на основі власних спостережень, по мірі презентації нових програм та матеріалів.
Коло

Кола це групові заняття, які дають можливість нашим учням об’єднатися в спільноту. Викладачі починають коло з зацікавлення дітей за допомогою пісень, пальчикових ігор та ритміки. Пісні та історії часто ведуть до спільних розмов на різноманітні теми, від зміни пори року до соціально-емоційних переживань. Це підтримує загальний розвиток спілкування та сприяє самовираженню дітей.

Педагоги використовують заняття в колі для презентації нових програм та для навчання мирних способів взаємодій у світі. Групові заняття - це чудовий час для навчання милосердю, ввічливості та миротворчим цінностям. Також, під час кола учні вчаться відпрацьовувати соціальні навички, які необхідні для того, щоб управляти своїми почуттями, розвивати емпатію, заводити друзів та підтримувати їх. Всі ці моменти формують затишне і турботливе середовище, яке спонукає ділитися добром та отримувати постійну підтримку.
Також, під час кола, ми відтворюємо різноманітні соціально-побутові ситуації, що виникають у малюків в процесі комунікації та за допомогою рольових ігор, вчимося розв’язувати їх.

Приходьте до нас і знайомтесь із нашою школою
Здоров’я та активність

Здоров’я та активність є найважливішими елементами повсякденного життя школи. Щоб забезпечити дітей енергією та здоровим самопочуттям, ми приділяємо особливу увагу корисному і збалансованому харчуванню. Ви можете приносити страви з дому або обрати щоденну доставку свіжої та здорової їжі від партнера школи, меню якого має широкий вибір страв і забечує гармонію смаку, поживних речовин та вітамінів.

Не секрет, що діти найкраще вчаться, коли їм надається достатньо часу для розваг й активності на свіжому повітрі. Паркові та ігрові зони, що прилягають до нашої школи, забезпечують наших учнів достатнім простором для активного відпочинку. Тоддлери використовують місцеві майданчики, щоб гратись, бігати, стрибати, лазити та спілкуватись з друзями. Також, під час прогулянок, проводяться різноманітні заходи, спрямовані на розвиток фізичного здоров’я та командної роботи, що є важливою і невід’ємною частиною розпорядку нашого дня.

Кінець дня
В кінці дня наші малюки завершують свою діяльність. Вони готують клас до наступного дня, складають плани на вечір, спілкуються з друзями або до останньої хвилини працюють з вибраною роботою чи матеріалом. По завершенню, викладачі проводять коротке групове заняття, щоб тепло попрощатись з учнями та подякувати їм за спільно проведений день.
Ми запрошуємо вас разом з дитиною на екскурсію до нашої школи та Тоддлер класу.

Приходьте до нас