Монтессорі клас «Мама і я»

для малюків (15-24 місяців) та їх батьків
Коли ваш малюк вже впевнено зробить свої перші кроки, ви зможете приєднатися до занять в Монтессорі класі "Мама і я". Для розвитку дітей та збагачення їх мовних навичок ми використовуємо пісні, книги та Монтессорі матеріали. Наші викладачі створюють атмосферу, де кожна дитина почуває себе в затишку та комфорті для того, щоб сміливо досліджувати світ, що її оточує.
Діти віком до 6 років пізнають світ через свої почуття. Вони люблять маніпулювати об'єктами, випробовуючи свої власні сенсорні системи і відчуття. Монтессорі середовище багате матеріалами, що стимулюють усі дитячі почуття. Наші класи наповненні матеріалами для тренування руху, навичків практичного життя та мовної діяльності.
Батьки навчаються разом з своїми малюками. Вони спостерігають за ними та направляють, отримуючи поради від викладачів Монтессорі. Викладачі тісно співпрацюють з батьками та знайомлять дітей з класом. Ми навчаємо батьків, як взаємодіяти зі своїм дитям, щоб заохотити в ньому прагнення до самостійності та конструктивної діяльності. Батьки завжди можуть попросити поради щодо розвитку, виховання та організації домашнього середовища свого малюка. Одночасно в класі може займатись до восьми дітей. Це дозволяє батькам створювати спільноти для обміну набутим досвідом та взаємної підтримки.


Наші викладачі надають необхідні рекомендації щодо подальшої адаптації дітей під час їх підготовки до наступного етапу - самостійного відвідування класу “Тоддлер Монтессорі” для малюків віком від 2 до 3 років.
Також, заняття передбачають колективну взаємодію в колі на початку та в кінці, щоб познайомитись, представити тему і по завершенню попрощатися. Під час занять ми включаємо музику, читаємо книги та проводимо пальчикові ігри. Діти працюють з оригінальними матеріалами на кухні, створюють та досліджують свої перші витвори мистетства. Ці заходи допомагають розвивати дрібну моторику, естетичне сприйняття та творче мислення.
Малюки, які починають заняття з груп «Nido» та «Мама і я», знайомляться із розпорядком класів та звичаями школи. Вони вміють працювати з деякими матеріалами, самостійно вибирати заняття та орієнтуватися в середовищі Монтессорі.

Крім того, вони починають будувати відносини з педагогами. Все це допомагає створити комфортний початок для першого шкільного досвіду вашої дитини та підготовки до програми «Тоддлер».
Ми запрошуємо вас разом з дитиною на екскурсію до нашої школи та класної кімнати Мама і я.

Приходьте до нас