Ласкаво просимо до Hopscotch Montessori School!

Hopscotch Montessori - це міжнародна мережа шкіл Монтессорі, в якій навчаються діти від 0 до 12 років. Наша школа була створена командою професіоналів з усього світу в самому серці Нью-Йорка — міста, що надихає та є одним з найбільших культурних осередків.
Кожен учень нашої школи - це громадянин світу, який щодня зустрічається з різними мовами, культурами та традиціями. Ми з повагою і розумінням ставимось до відмінностей і переконань кожного, оскільки нашу спільноту складають міжнародні сім’ї з великим розмаїттям культурних особливостей, цінностей та релігій. Впроваджуючи філософію та методику навчального процесу, ми діяли з точки зору як професіоналів, так і батьків, створивши простір, де діти прагнуть пізнавати світ та знаходити в ньому своє унікальне місце.
...простір, де діти прагнуть пізнавати світ та знаходити в ньому своє унікальне місце.
Hopscotch Montessori постійно розвивається та розробляє нові методи навчання. Ми регулярно приймаємо участь в міжнародних освітніх заходах і передаємо сучасний та прогресивний досвід всім своїм школам.
Наша школа створює атмосферу тепла, турботи та свободи, яка спонукає учнів до вільного мислення та самостійностійної діяльності, розкриваючи їх внутрішній потенціал. Ми допомагаємо кожній дитині визначити свої інтереси та розкрити таланти, виховуючи впевненість у власних силах та любов до життя. Затишок і комфорт, що наповнює наші школи, сприяє розвитку емоційного інтелекту, творчого мислення та лідерських навичок, які необхідні дитині.
Після детального вивчення та аналізу провідних практик всесвітньо відомих нейропсихологів, що спеціалізуються на дошкільній освіті, ми обрали метод Монтессорі. Цей метод базується на принципах всебічного розвитку дитини шляхом її природного прагнення до пізнання. Він розглядає підготовлене середовище, психологічне і фізичне здоров'я дитини, як важливі фактори для формування інтересу до освіти. Також, він передбачає заходи, спрямовані на заохочення особистої незалежності, що призводить до швидкого розвитку і опануванню необхідних навичок.

Наша школа є членом товариства AMS (American Montessori Society), яке відповідає міжнародним стандартам освіти.
Наша школа створює атмосферу тепла, турботи та свободи, яка спонукає учнів до вільного мислення та самостійностійної діяльності, розкриваючи їх внутрішній потенціал…
Hopscotch Montessori розвиває в дітях прагнення до самостійного мислення, творчих пошуків і академічних відкриттів на основі власного вибору та незалежного світосприйняття.
Наша місія

Що для нас важливо?

Наша школа заохочує дитячу самостійність, сприяючи підвищенню їх самооцінки, впевненості та мотивації. Ми розвиваємо навички, які допомагають нашим учням приймати виклики світу і сприяти його процвітанню. Діти можуть рости, відчуваючи себе впевненими у своїх силах та у своїх здібностях робити правильний й розумний вибір. Коли батьки та викладачі довіряють їм, вони вчаться довіряти собі, вчаться бути самостійними і незалежними, що в підсумку робить їх щасливими та продуктивними членами суспільства.
Незалежність, керована дітьми
Щоб дати можливість учням розкривати й розширювати свій потенціал та виховувати його на найвищому рівні академічних досягнень, Hopscotch Montessori сприяє академічним відкриттям в класі та за його межами.
Наші навчальні класи - це прекрасні приміщення, які повністю обладнані матеріалами Монтессорі, що відповідають віку та покликані стимулювати природну цікавість дитини до вивчення навколишнього світу. Освіта в Hopscotch Montessori підвищує мотивацію, сприяє незалежності в прийнятті рішень, які підготують дітей до успіху в школі, коледжі, кар’єрі та житті.
Академічні відкриття.
Ми розглядаємо творчість як природну здатність, яка розвивається в процесі розвитку дитини. Hopscotch Montessori підтримує розвиток творчих здібностей різними способами. Ми створюємо творче і захоплююче середовище, щоб допомогти нашим учням виявляти, розвивати та демонструвати свої таланти і інтереси, спрямовуючи дітей на постійний розвиток цих навичок в майбутньому.
Творчі дослідження.
Школа Hopscotch Montessori дає можливість кожній дитині стати здібною та успішною особистістю, яка буде відповідально користуватися і розпоряджатися своїми внутрішніми і зовнішніми ресурсами. Наша філософія сталого мислення допоможе їм уникнути стандартних підходів і принципів пізнання, відкривши можливість досліджувати нові способи вирішення проблем, співпраці і взаємин. Заохочення до нестандартного мислення з раннього віку допомагає дітям знаходити внутрішнє задоволення, професійну продуктивність і особисті зв'язки протягом усього життя. Крім того, наші діти розвивають любов і повагу до природи та навколишнього середовища, постійно перебуваючи на відкритому повітрі.
Сталий розвиток і мислення
Ми запрошуємо вас разом з дитиною на чай чи каву та екскурсію до нашої школи.

Приходьте до нас