Ранкові звички
«Доброго ранку, як твої справи?» - так щодня в школі вітають кожного учня Hopscotch Montessori. Всі співробітники щиро цікавляться справами кожного учня і його сім'ї. Потрапляючи в школу Hopscotch Montessori, ви стаєте частиною нашої спільноти.

Після ранкового вітання учні прямують до класу, складають свої речі та приєднуються до друзів. День починається з вправ на уважність, щоб підготувати розум і тіло для навчання та нових відкриттів. Кожного дня в нашій школі діти відкривають нові знання та розвивають навички, на які будуть покладатися упродовж всього життя. Для учнів початкових класів Hopscotch Montessori проводить уроки, які засновані на їх академічних та вікових потребах і інтересах, використовуючи різноманітні навчальні програм протягом всього ранку. Наші викладачі демонструють доброзичливість усіма своїми прямими та непрямими діями, навчаючи учнів проявам добра, як основного і практичного аспекту для взаємодії в класі та в суспільстві.
Наші учні мають індивідуальні та групові навчальні плани, які коригуються викладачами на основі власних спостережень, по мірі презентації нових програм і матеріалів.
Робочий цикл

Почуття приналежності є вагомою складовою успіху та добробуту учнів. Кожен урок включає елемент, що посилює зв'язок між учнями, будь то спільна робота над проектами чи участь у групових дискусіях.

Класи Монтессорі забезпечені різноманітним середовищем для роботи учнів і передбачають можливість як самостійної роботи, так і співпрацю в невеликих групах чи всім класом. Іноді процес може бути динамічним і вимагати спілкування та руху, а іноді робота вимагає збереження спокою, повної зосередженості та уваги.

Учні Hopscotch Montessori мають право самостійно розпоряджатися робочим часом та робити вибір навчальної програми, що відповідає їхнім інтересам. Наші ретельно сформовані та перевірені часом навчальні програми практичного життя, сенсорики, математики, мови, науки, культури та мистецтва, дозволяють дітям легко вчитися та вдосконалювати свої навички в багатьох основних сферах розвитку. Наші класи повністю оснащені необхідними навчальними матеріалами, які вагомим чином формують психоневрологічне функціонування дитини.
Викладачі підтримують в учнях прагнення до самостійної діяльності та мислення, враховуючи їхні індивідуальні здібності та темпи розвитку.

В Hopscotch учнів направляють до різних видів діяльності по мірі засвоєння кожної концепції та готовності дитини спиратися на власний досвід. Наші учні отримують свободу організовувати власний день навколо своїх цілей. Вибір студента включатиме роботу, яку учень хотів би виконати за день. У цей час діти також можуть робити «перерви», щоб відновити енергію та перефокусуватись, перекушуючи, читаючи, медитуючи, практикуючи орігамі, спілкуючись з друзями або просто сидячи у спокої і тиші.
Здоров’я та активність

Здоров’я та активність є найважливішими елементами повсякденного життя школи. Щоб забезпечити дітей енергією та здоровим самопочуттям, ми приділяємо особливу увагу корисному і збалансованому харчуванню. Ви можете приносити страви з дому або обрати щоденну доставку свіжої та здорової їжі від партнера школи, меню якого має широкий вибір страв і забечує гармонію смаку, поживних речовин та вітамінів.

Не секрет, що діти найкраще вчаться, коли їм надається достатньо часу для розваг й активності на свіжому повітрі. Паркові та ігрові зони, що прилягають до нашої школи, забезпечують учнів достатнім простором для активного відпочинку. Тоддлери використовують місцеві майданчики, щоб гратись, бігати, стрибати, лазити та спілкуватись з друзями. Також, під час прогулянок проводяться різноманітні заходи, спрямовані на розвиток фізичного здоров’я та командної роботи, що є важливою і невід’ємною частиною розпорядку учнівського дня.

Приходьте познайомитись з нашою школою
Мова
Як міжнародна школа зі світовим товариством, ми усвідомлюємо, який важливий вплив на розвиток дітей має їх знайомство з різними мовами та культурами. В нашій школі запроваджене білінгвальне Монтессорі середовище українською та англійською мовами, яка додатково викладається під час групових занять в колі та з носієм мови. Все це дозволяє дітям краще засвоювати англійську мову, сприймати її легко та природно.
Розширена програма та кінець дня
Учні Hopscotch Montessori мають можливість брати участь у різноманітних заходах, які збагачують навчальну програму та задовольняють їхні потреби в творчій реалізації, спорті та розвагах.

В кінці дня наші малюки завершують свою діяльність. Вони готують клас до наступного дня, складають плани на вечір, спілкуються з друзями або до останньої хвилини працюють з вибраною роботою чи матеріалом. По завершенню, викладачі проводять коротке групове заняття, щоб тепло попрощатись з учнями та подякувати за спільно проведений день.
Ми запрошуємо вас разом з дитиною на екскурсію до нашої школи та класу Pre-school.

Приходьте до нас